KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17142451
nr 1714 2451
Tusch
Thomas Theodor Heine (1867-1948), Tyskland, Monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 39x35 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:54:10
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr